Toimitus- ja käyntiosoite

Vetoaisaväylä 3

60100 Seinäjoki

 

Y-tunnus: 2409211-4

 
Laskutustiedot

Paperilaskut

Hippukatu 2

60320 Seinäjoki

 

 

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite/OVT tunnus: 003724092114 

Verkkolaskuoperaattori: 003721291126 (Maventa)

Välittäjätunnus verkkopankkiin: DABAFIHH

 

 

 

 

Ota yhteyttä
*

Pakolliset kentät * 

 

Ville Koivuluoma

Toimitusjohtaja

 

050 545 9308

ville.koivuluoma@talotekniikka.info

Jori Koivuniemi

Laskenta- ja hankintapäällikkö

 

044 706 1588

jori.koivuniemi@talotekniikka.info

 

Timo Haapa-Aho

Projektinjohto (IV)

 

050 567 6090

timo.haapa-aho@talotekniikka.info

 

Henri Isoherranen

Projektinjohto (IV)

 

050 337 7172

henri.isoherranen@talotekniikka.info

Thomas Myllykoski

Projektinjohto (IV)

 

050 470 6527

thomas.myllykoski@talotekniikka.info

 

Arttu Ulvila

Projektinjohto (LV)

 

050 478 1111

arttu.ulvila@talotekniikka.info

Aki Martikainen

Projektinjohto (LV ja huollot)

 

050 343 1836

aki.martikainen@talotekniikka.info

 

Jani Koivuluoma

Pienkohteet ja lattialämmitykset

 

050 559 6011

jani.koivuluoma@talotekniikka.info